2863582016_8a771926e2_o
(Stitcher Scribbler nuotrauka)

Prisipažįstu, kalta. Nerašiau. Galėčiau sakyti, kad neturėjau laiko, nes daug mokiaus, bet tai būtų didžiulis melas, tad tik paminėsiu, jog yra milijonus metų nematytų draugų, parduotuvėse vis dar pardavinėja alų, kompiuteryje mėtosi lygiai 199 gigabaitai filmų ir 8 gigabaitai knygų, o google readeryje šiuo metu yra 880 dar neperskaitytų įrašų. Ir jie be gailesčio kaupias. Tad tos visos mintys, kurios be perstojo sukasi mano išradingoje galvelėję, labai dažnai neatsiduria čia.

Bet ne apie tai aš norėjau rašyti! Kažkada seniai seniai su ne vienu žmogumi buvo kalbėta, kad reikia kraustytis iš blogas.lt. Kalbėta, tai kalbėta. Vis atsirasdavo kokių nors rimtų priežasčių to nedaryti. Na, maždaug tokių – oi, kiek darbo, neeeee, nėra tam laiko, be to ir čia ne taip jau ir blogai. O dar turint omeny, kaip dažnai aš metu viską, ką pradedu… Turbūt niekada [ar bent jau labai labai ilgai] ir nebūčiau šito padarius, nes ką jau ką, o sugalvoti priežastis, kodėl ko nors reiktų nedaryti, aš sugebu.

Ir vakar, piktam gnomui Arvydui pareiškus, kad man reiktų normalaus blogo, tik palinksėjau galvą ir pagalvojau – taip, tikrai, kada nors… Pasiteisinus laiko trūkumu, mintyse atidėjau planus sekančiam dešimtmečiui, o tas bjaurybė ir sako – nori, sukursiu? Po dešimties minučių jau turėjau domeną, už valandos – blogą. Naktį buvo perkelti įrašai. Beliko susitvarkyti. Ir, na, nors ten vis dar šiokia tokia betvarkė, bet jis man patinka. Labai labai.

Tad lenkiuosi iki žemės savo geradariui, pažadu progai pasitaikius statyti alaus ir labai labai dėkoju.

O jūs, jei ir toliau norite skaityti mano blogą, nuo šiandien jį rasite adresu:
http://www.kaspinuotis.lt
Taip pat keičiasi RSS srauto adresas, kuris dabar bus toks:
http://feeds.feedburner.com/kaspinuotis [įrašų]
http://feeds.feedburner.com/kaspinuotiscomments [komentarų]

Patiko (0)

Rodyk draugams